459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Klasické masáže, diagnostika a harmonizace čaker Jihlava

Tomsová Anna Marie

Adresa

Adresa

Horní Dubenky, Jihlava - Mobilní  terapeut

Provozní doba

Jak Vám mohu pomoci.

Dle domluvy

Techniky

Ceník

Klasická masáž spojená s léčebnou energií
- šíje [20 min] 150,00 Kč
- záda+šíje [50 min] 400,00 Kč
- celková masáž [85 min] 650,00 Kč
Diagnostika (kresba) čaker 100,00 Kč
Harmonizace čaker [60-120 min] 700,00 Kč
Konzultace [60-180 min] 700,00 Kč
Energetické čištění obydlí [120-180 min] 1 300,00 Kč
Sazba za cestu ke klientovi

Podrobnosti

Cena Harmonizace čaker a Konzultace je individuální v rozsahu 500 -700 Kč, cena Energetické čištění obydlí je v rozsahu 1000-1300 Kč, máte-li zakoupený poukaz odečtu z něho patřičnou částku po terapii.

Během masáží proudí z mých rukou léčivá energie, která blahodárně působí na lidský organizmus a současně posiluje fyzické tělo. Při masážích spojených s aromaterapií, používám pouze kvalitní, přírodní oleje.

Kromě masáží se také věnuji diagnostice čaker. Podle jména a data narození vnitřním zrakem vnímám jejich velikost a barvu. Pomoci automatické kresby nabízím jedinečnou možnost zviditelnění současného stavu čaker.

Čakry (energetická centra) v našem těle zásobují přilehlé oblasti energií a tím zásadně ovlivňují naše fyzické i psychické zdraví.
 Při harmonizaci čaker, ležíte uvolnění na lehátku a já přes oblečení přikládám lehce na tato centra své ruce. Vnímáte krásnéhřejivé teplo, proudící z mých rukou do Vašeho těla. Je to léčivá energie, která čakry plní, tím je posiluje a pozitivně ovlivňuje Vaše zdraví. Proud energie nemohu nijak ovlivnit, vždy se dostává do těla pouze takové množství, jaké člověk potřebuje. Při harmonizaci dochází mezi mnou a klientem k energetickému propojení. Díky tomuto propojení, mohu vnímat velikost a barvu čaker, ale i psychické bloky, které bývají uloženy hluboko v podvědomí.

Často nás tíží nesprávné pochopení některých událostí, křivdy i bolesti, které si sebou neseme spoustu let. Ale i různé psychické bloky podvědomě ovlivňijící náš život. Při konzultacích, s pomocí klienta a jeho podvědomí, tyto bloky nalezneme a posléze odstraníme. Nejedná se o hypnózu.

Vnímám nejen energie v lidském těle, ale i v našem okolí. Jsou lidé, kteří se necítí doma dobře, jsou často unavení dokonce i špatně spí. Negativní energie podstatně ovlivňují náš život a tím i jeho kvalitu. Prostory od této energie očistím a tím Vám opět navrátím pocit klidu a bezpečí.

O Mně

Od roku 2000 procházím osobní transformací. Postupně se ve mě rozvíjela schopnost přijímat léčivou energie a také možnost naučit se s touto energií pracovat.

Při práci s čakrami dochází k energetickému propojení a velmi často se ukazují bloky, které jsou mnoho let ukryté v našem podvědomí.

Vím, že tato energie může velmi pomoci lidem a proto jsem se v květnu 2010 přihlásila do rekvalifikačního kurzu, který pořádala Masérská škola Mgr. Romana Šimáčka v Brně.

Po úspěšném absolvování kurzu se této činnosti aktivně věnuji.
 

IČ: 45640963 (Masérské, rekondiční a regenerační služby od r. 2010)
 

Tomsová Anna Marie foto prostory

Kontakt

Tomsová Anna Marie

Kontaktovat

Sdílení

Reference a komentáře

Komentáře

Můžeme o tomto terapeutovi uvádět modré z nebe, ale nejdůležitější bude vždy Vaše zkušenost. Prosíme Vás, pomozte nám svým sdílením a komentářem utvářet pravdivé reference.

Email nebude zobrazen u Vašeho hodnocení.