459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Psychoterapie, zdravotní terapie, léčení duše Olomouc

Němeček Radim

Adresa

Adresa

Dle dohody.

Provozní doba

Jak Vám mohu pomoci.

Pouze na objednání

Techniky

Ceník

Duchovní, mentální a fyzické terapie [60 min] 1 200,00 Kč

Podrobnosti

Techniky: Duchovní poznání, čínská medicína a zdravotní cvičení Cchi-kung, psychosomatická medicína vč. Germánské Nové medicíny(GNM MUDr.Hamera), Kraniosakrální biodynamika, techniky emočního osvobození, traumaterapie, psychoterapie-sebepoznání a sebepřijetí, elektrobiologie, poradenství v oblasti očkování a partnerských potíží, alergologie, prenatální traumata(bazální perinatální matrice), podvědomé bloky...

Práce s dospělými i dětmi.

Cena terapie je individuální v rozsahu 800 - 1200 Kč, máte-li zakoupený poukaz odečtu z něho patřičnou částku po terapii.

Němeček Radim kurz

 

Psychoterapie, zdravotní terapie, léčení duše (www.kineziologie-olomouc.cz, www.shhs.cz)

Škola nové medicíny a duchovního léčení

  • kurz Energetická a kvantová psychologie
  • seminář Psychosomatické potíže a Germánská Nová medicína MUDr.Hamera
  • kurzy tělesného a duchovního cvičení CCHI-KUNG
  • Alternativní alergologie s úspěšností až 95%
  • přednášky o energobiologii elektrobiologii a pod.+cvičení taoistických zdravotních technik a Cchi-kungu pro veřejnost (cvičení má lepší účinnost, než-li akupunktura)

Regenerace:

  • čínská medicína
  • kraniosakrální terapie

Serotoninová dieta (www.aminas-cz.webnode.cz).

O Mně

ÚSV s maturitou, praxe na čínské klinice, několikaletá zahraniční praxe a studium : Kineziologie, Energetická a kvantová psychologie, Meta-Medicina, GNM, Kranio-sakrální terapie, spirituální kresba, Cchi-kung...

IČ: 46980679 (Masérské, rekondiční a regenerační služby od r. 2009 - před rokem 2009 soukromá praxe ve Skandinávii)
 

Kontakt

Němeček Radim

Kontaktovat

Videa

Pilíře celostní medicíny

 

Příčiny nemocí

Průběh a léčba nemocí

Sdílení

Reference a komentáře

Komentáře

Můžeme o tomto terapeutovi uvádět modré z nebe, ale nejdůležitější bude vždy Vaše zkušenost. Prosíme Vás, pomozte nám svým sdílením a komentářem utvářet pravdivé reference.

Email nebude zobrazen u Vašeho hodnocení.

Uživatelská recenze
Patrik
student

Mohu vřele doporučit.Pan Němeček mi pomohl od dlouholeté alergie na ovoce a odstranil některé fobie z dětsví.Konečně si mohl naplno užívat života.

Uživatelská recenze
Sašenka
zdravotník

Víte, když se Vám celý život dějí věci, které nemůžete uchopit, pochopit, vysvětlit a v konečném důsledku ovlivnit, tak je něco špatně. Podle klasické medicíny na to nemáte šanci přijít, natož něco řešit. Stačí jeden seminář Nové germánské medicíny, pár zpětných vazeb od Radima Němečka a začíná svítat. Svítání je mnohdy dlouhé, záleží, jak dlouhá byla noc, ale začíná svítat. No, pak je to o cestě práce na sobě a že je ta z nejtěžších. Ale pomalu to jde. Pravda - někdy zase rychle. Jenže bez nového pohledu by to nešlo vůbec a člověk by se zbláznil, než by umřel a vůbec by neviděl to hezké. A Radim pomáhá stále, kdykoliv je třeba a jakkoliv je třeba. Proto děkuji :-).

Uživatelská recenze
helena
předčasna duchodkyně.

pan Radim mi velmi pomohl ,jak z bolavým kolenem,tak z jiným pohledem na svět.Dělal mi i kvantové unášeni a fakt to funguje.Bez něho bych byla ztracená.