459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Feng Shui bytové poradenství po celé ČR

Matyášová Iva

Adresa

Adresa

Vladislava Perutky 1300, Uherské Hradiště
Lucemburská 47, Praha 3

Provozní doba

Jak Vám mohu pomoci.

Dle dohody

Techniky

Ceník

Konzultace v poradně [60 min] 500,00 Kč
Analýza bytu, RD, komerč. prostor přímo na místě [60 min] 1 200,00 Kč

Podrobnosti

Na adrese Lucemburská 47, Praha 3 mě naleznete v 5. patře, dveře č. 17, stanice M Flora.
 

Konzultace Feng-Shui – pomoc při vyhledání pozemku pro stavbu, určení nejvhodnější polohy i orientace objektu na pozemku, architektonické návrhy dle zásad Feng-Shui, geomantie a posvátné geometrie – harmonizace obytného prostoru a okolí na podporu všech životních oblastí – zahradní architektura a úpravy zahrad dle zásad Feng-Shui, poradenství v oblasti rozvoje osobnosti, léčebné terapie.

Matyasova Iva obrazek

O Mně

Nabízím poradenství po celé ČR i v zahraničí, přednášky a školení v oblasti Feng-Shui, které bylo již dříve podvědomou součástí mého nazírání na svět jako na daný systém hodnot. O principy a využití metod Feng-Shui zaměřené na uspořádání interiéru a exteriéru se cílevědomě zajímám od roku 2005.

 

Teoretické a praktické znalosti jsem si doplnila na seminářích, kde jsem získala certifikáty Školy tvaru, kompasu, intuitivního Feng-Shui a Školy Pa-kua a pěti prvků. Dále jsem absolvovala školu celostní architektury se zaměřením na využití geomantie, vlivů zemských a kosmických sil na dlouhodobý pobyt člověka, posvátné geometrie a vnímavosti k životnímu prostředí u akad.arch. Oldřicha Hozmana a celosvětově uznávaného bioarchitekta Michaela Rice z Irska. Od roku 2001 jsem prošla několika kurzy osobního rozvoje, využití funkce mozku v hladině alfa související s pozitivním vyjadřováním a myšlením, léčitelství, rodinné konstelace, které si neustále obohacuji praxí a samostudiem. Jsem zasvěcena do III.stupňů REIKY Mistrem Borisem Tichanovským.
 

IČ: 499 45 912 (Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků od r. 1994)
 

Kontakt

Matyášová Iva
Vladislava Perutky 1300, Uherské Hradiště
Lucemburská 47, Praha 3
Kontaktovat

Mapka

Sdílení

Reference a komentáře

Komentáře

Můžeme o tomto terapeutovi uvádět modré z nebe, ale nejdůležitější bude vždy Vaše zkušenost. Prosíme Vás, pomozte nám svým sdílením a komentářem utvářet pravdivé reference.

Email nebude zobrazen u Vašeho hodnocení.