459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Kineziologie - ONE BRAIN Praha 4 Chodov

Ing. Kučerová Dagmar

Adresa

Adresa

Poliklinika Litochleby, Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4 Chodov

Provozní doba

Jak Vám mohu pomoci.

Dle objednávek

Techniky

Ceník

Kineziologie [cca 2,5 hod] 1 000,00 Kč

Podrobnosti

Kineziologie účinně řeší komunikační problémy v zaměstnání a v rodině, odblokuje traumata z nepříjemných událostí, zážitků a nehod, připraví na lékařský zákrok tak, aby proběhl bez komplikací včetně hladkého průběhu těhotenství a porodu, pomáhá zvládat stresovou zátěž před zkouškami a před důležitými životními událostmi a pod.
 

O Mně

Před osmi lety můj syn Petr absolvoval psychologické testy do první třídy ZŠ s rozšířenou výukou anglického jazyka s výsledkem, že doporučují odklad školní docházky a nastoupení do tzv. vyrovnávací třídy, protože je na úrovni dítěte o 2,5 roku mladšího. Tato informace mi vyrazila dech. Hledala jsem rady u dvou psychologů s nulovým efektem. Měla jsem pocit, že se mám smířit s tím, že každý není tak chytrý a přestože mám vysokou školu, tak mohu mít hloupé dítě .....
Po usilovném hledání řešení nastalé situace dozvěděla jsem se o kineziologii a jejím využití pro děti, které mají problémy s chováním a s učením. Dnes ani nevím, že syn chodí do školy. Po celou dobu školní docházky má vyznamenání a to jen díky tomu, že stále cvičíme kineziologické cviky. Když jsem poznala, jaký skvělý efekt má tato metoda u syna, začala jsem pracovat i na sobě. Naučila jsem se, že vše začíná a končí v naší hlavě. Kineziologie pomáhá kdykoliv, kdy je zapojena psychika. Například syn po těžké operaci (skluz kyčelního kloubu) nepotřeboval žádné prostředky proti bolesti a vše proběhlo bez komplikací. Odstranila jsem si fóbii na hady. Stejně tak jsem se se synem zbavila pravidelných bolestí hlavy, astmatu a alergií. Pochopila jsem, že nejdříve musí chtít hlava a pak pomůže jakákoli vhodná klasická léčebná metoda. Já osobně preferuji homeopatii, která výborně doplňuje kineziologické odblokování a nezatěžuje organismus více než je nutné.
Poznala jsem příčiny svých dlouholetých potíží a přehodnotila jsem celý svůj život. Dnes vím, že každý problém má řešení a pokud problém neřešíme včas, o to bolestivější jsou následky. Naučila jsem se žít sama se sebou, užívat si života a vážit si sami sebe.
 

IČ: 66339383 (Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků od r. 1997)
 

Ing. Kučerová Dagmar foto prostory

Kontakt

Kučerová Dagmar
Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4
Kontaktovat

Mapka

Sdílení

Reference a komentáře

Komentáře

Můžeme o tomto terapeutovi uvádět modré z nebe, ale nejdůležitější bude vždy Vaše zkušenost. Prosíme Vás, pomozte nám svým sdílením a komentářem utvářet pravdivé reference.

Email nebude zobrazen u Vašeho hodnocení.