459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Odblokování, koučink, poradenství v osobním rozvoji Brno

Kubíková Alice

Adresa

Adresa

Cejl 25, Brno

Provozní doba

Jak Vám mohu pomoci.

Dle objednání

Techniky

Ceník

Poradenství 1 sezení [60-90 min] 1 000,00 Kč
Poradenství 3 sezení [3x60-90 min] 2 500,00 Kč
Poradenství 5 sezení [5x60-90 min] 4 000,00 Kč

Podrobnosti

Parkovat lze ve dvorním traktu.

Mým cílem je vás maximálně podpořit k:

překonání strachu; rozhodnutím, která dělají váš život lepším; k pravdivému pohledu na váš aktuální život; nalézání životních souvislostí; stanovování a definování životních cílů; nastavení rovnováhy ve vašem životě; ujasněné své motivace, co v životě chcete; harmonickému rozvíjení vašeho potenciálu; utřídění si myšlenek; nacházení řešení problémů

A to prostřednictvím:

zdravého selského rozumu; vhodných otázek; upřímné zpětné vazby; vhledů, které jsou v souladu s univerzálními zákonitostmi; nasloucháním; tolerance a respektování vašeho názoru; úcty k cestě osobního rozvoje každého člověka; kineziologického testu
 

O Mně

Jmenuji se Alice Kubíková, narodila jsem se na Valentýna a odmalička jsem přemýšlela, proč já jsem vlastně já? Před třemi lety jsem zjistila, že to zase tolik není pravda a dala jsem se na cestu objevování svého opravdového já.

Začala jsem navštěvovat vzdělávací semináře, číst knihy o osobním rozvoji, stýkat se s naladěnými lidmi. Nebylo to vždy jednoduché, přišly i chvíle, kdy ego bojovalo, nechtěla jsem nic měnit, přiznat si, jak věci doopravdy mám. Nevzdala jsem se, a za tu dobu jsem ze svého života odstranila spoustu duševního nepořádku, nefunkčních vzorců chování, nepravdivých tvrzení a pohledů sama na sebe. Vydala jsem se na cestu sebeláskypoznání a duchovního rozvoje. Mít lepší, šťastnější a pravdivější život mi prostě stálo za to.

Po této cestě kráčím doposud a jsem na za to nesmírně vděčná, protože jak říká jedno přísloví: “ Cesta je cíl“. Prostřednictví svých vhledů a podpory, bych se ráda stala průvodcem na vaší cestě. A vlastně i své. Té cestě k životu, jaký doopravdy chceme žít.
 

IČ: 74869906 (Zprostředkování obchodu a služeb od r. 2009)
 

Kubíková Alice foto prostory

Kontakt

Kubíková Alice
Cejl 25, Brno
Kontaktovat

Mapka

Sdílení

Reference a komentáře

Komentáře

Můžeme o tomto terapeutovi uvádět modré z nebe, ale nejdůležitější bude vždy Vaše zkušenost. Prosíme Vás, pomozte nám svým sdílením a komentářem utvářet pravdivé reference.

Email nebude zobrazen u Vašeho hodnocení.