459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Výklad tarotových karet Kladno

Králová Milena

Adresa

Adresa

Kordačova 1051, Kladno

Provozní doba

Jak Vám mohu pomoci.

Neomezená ;)

Techniky

Ceník

Velký výklad [120 min] 400,00 Kč
Výpočet karet (i bez osobní účasti klienta - poštou) [Kč/karta] 100,00 Kč

Podrobnosti

Nabízím:

Aktuální výklad tarotových karet - výklad současné životní situace nebo etapy nebo výklad partnerského vztahu.
Výpočet a výklad životní karty - karty duše a karty osobnosti - energie a vlivy provázející nás po celý život.
Výpočet a výklad karty roku - energie a vlivy provázející nás od narozenin do narozenin, požadavek roku a podpůrné vlivy k jeho splnění.

O Mně

Převážnou část života jsem pracovala ve dvou sférách – ve zdravotnictví a ve školství.
Odmaturovala jsem na gymnáziu, později jsem během praxe ve školství složila ještě další maturitní zkoušku ze speciální pedagogiky a získala Montessori národní diplom.

To, že nad námi, nad naší přítomností na Zemi, působí nějaký Vyšší princip, už v určité fázi života zřejmě pocítil každý z nás. Já jsem se postupem času prostřednictvím různých životních zkoušek a zkušeností naučila vnímat duchovní oblast života, ze které čerpám sílu a podporu. Prostudovala jsem spoustu literatury, účastnila se nejrůznějších seminářů a prožitkových akcí - např. několika holotropních dýchání, přechodů přes žhavé uhlí, rodinných kostelací, kineziologických terapií, výuky výkladů snů a podobně, potkala se s mnoha zajímavými lidmi a zažila na vlastní kůži věci, které já osobně považuji za důkaz toho, že něco nad námi, něco mezi nebem a zemí, skutečně existuje. A pokud alespoň trošku známe návod, jak s tím pracovat, i funguje v náš prospěch. A výklad karet je takovou esencí toho všeho. Díky kartám je možné nejen připravit klienta na to, jak zvládnout konkrétní situaci, na kterou se přišel zeptat, ale i pokusit se ho nasměrovat k vnímání a pochopení vesmírných zákonů, které karty zrcadlí, a tím i ke klidnějšímu a spokojenějšímu životu. Člověk si svým myšlením sám tvoří svou realitu, což si velká část lidí stále ještě nepřipouští.

Výkladu obvykle předchází náhled do numerologie klineta. Numerologie a výklad karet do sebe totiž vždy přesně zapadají. Možnost doplňujících konkrétních odpovědí pomocí kyvadla.
Vůbec není třeba se ničeho obávat, nejsou "špatné" karty. Pokud před něčím varují, dají zároveň návod na to, jak se nepříznivé situaci vyhnout. Tarot vynáší na světlo informace z klientova podvědomí, já je pouze "tlumočím", nic do výkladu nevkládám. Většina lidí odchází s tím, že si povrdili to, co tušili, a že tomu pojmenováním správnými slovy lépe porozuměli.

Kontakt

Králová Milena
Kordačova 1051, Kladno
Kontaktovat

Mapka

Sdílení

Reference a komentáře

Komentáře

Můžeme o tomto terapeutovi uvádět modré z nebe, ale nejdůležitější bude vždy Vaše zkušenost. Prosíme Vás, pomozte nám svým sdílením a komentářem utvářet pravdivé reference.

Email nebude zobrazen u Vašeho hodnocení.

Uživatelská recenze
Markéta
učitelka

O Mileně jsem se dočetla v časopisu Meduňka.Její karty mi zřejmě vidí do duše :) Vřele doporučuji!Markéta

Uživatelská recenze
Ivana
poradkyně Feng.shuej

Milenu znám již několik let,je to milá a krásná žena,"její karty" též vřele doporučuji!Ivana

Uživatelská recenze
Kačka
učitelka

Milena je opravdu jedna z krásných (dobrých) čarodějek, obdařená velkou intuicí,láskou k lidem a naší planetě. Mohu jen vřele doporučit - objevíte to co potřebujete vidět.

Uživatelská recenze
Linda
manažer obchodu

Paní Milena mi spadla z nebe, když jsem proživala těžké obdodí, velmi mi pomohla a pomáhá dál. Je to užasný člověk a velmi si ji vážím!

Uživatelská recenze
Ivana
fyzioterapeut

Milenka vás vždy přijme s otevřenou náručí a vaše chmury zahladí tak, že se budete moci nadechnou a podívat se na ně s nadhledem a z jiného úhlu. A pak už je to jen na nás..

Uživatelská recenze
Dana
zdravotní sestra

Jsem velmi vděčná, že jsem měla to štěstí, potkat se s Milenou. Vždy usměvavá, vstřícná, laskavá, ochotná všem pomoci najít ten správný směr.

Uživatelská recenze
Michal
práce všeho druhu

Pokud opravdu hledáte správný směr a z nějakého důvodu selháváte sami v sobě, doporučuji vám nepročítat doporučení a navštívit Milenu osobně.

Uživatelská recenze
Vojtěch
student

Paní Milena je velmí přijemná, pomůže, poradí. Z našeho setkání mám velmi dobrý pocit. Pomohla mi, když jsem si nevěděl rady co dál.

Uživatelská recenze
Marie
ekonom

Setkání s Milenou pro mě bylo krásným zážitkem, je velmi intuitivní a moudrá, naslouchá, poradí. Odcházela jsem plna pozitivní energie a s úsměvem na rtech. Moc děkuji a těším se na další setkání :-)

Uživatelská recenze
Helena
nezamestnana

Vrele doporucuji, jeji navsteva my moc pomohla a uz ted se tesim na dalsi navstevu.