459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Energy EFT Brno

Mgr. Konečná Martina

Adresa

Adresa

Molákova 5, Brno

Provozní doba

Jak Vám mohu pomoci.

Dle dohody

Techniky

Podrobnosti

Pořádám také kurzy Energy EFT, jak pro začátečníky, tak i pro absolventy kurzů klasického EFT, kteří si chtějí rozšířit své možnosti práce s klienty o nejnovější poznatky moderní energetické práce s emocemi, tak jak je učí Dr. Silvia Hartmann. Více informací o pořádaných kurzech najdete na mém webu.

Konecna Martina foto prostory

S radostí jsem opustila limitace klasického EFT a pracuji výhradně podle nejnovějších postupů v Energy EFT, které jsem se naučila přímo od Dr. Silvie Hartmann. Nestačí mi, že se zbavíte problému. Chci, abyste poznali a zakusili „život za nulou“. Chci vás vidět zářit radostí, plné chuti do života a plánů do budoucnosti. Vedle Energy EFT využívám také prvky pozitivního EFT a velmi jemné a příjemné metody emocionální transformace, zvané  EmoTrance. EmoTrance vyvinula Dr. Silvia Hartmann a její používání je u nás, bohužel, dosud velmi málo známé a spíše ojedinělé.

O Mně

S metodou EFT – techniky emoční svobody jsem se potkala v roce 2007, kdy jsem překládala z němčiny úplně první knihu o EFT v ČR. Velmi mě tehdy zaujala právě důrazem na emoce a emocionální uzdravování. Okamžitě jsem věděla, že ji chci umět, a začala se v ní vzdělávat:

  • 2008 roční terapeutický výcvik – EFT (techniky emoční svobody), základy NLP (neurolingvistické programování), lektorka Sindy Katayama
  • 2009  EFT praktik,  levels I a II., lektorka Marta Nosková
  • 2009  Matrix Reimprinting (restrukturování vzpomínek, vizualizace, imaginace), lekorka Marta Nosková
  • 2009  Meta Medicína (diagnostický nástroj pro nacházení emocionálních příčin závažných onemocnění) Lektor Richard Flook
  • 2010 The Journey  I a II – semináře se Simonou Wenger. V tomto případě se nejednalo o kurz EFT, ale metodu Cesta, jejíž autorkou je Brandon Bays. EFT a Cesta mají společné to, že působí v oblasti emočního uzdravování.
  • 2012 distanční kurz Energy EFT u lektorky Dr. Silvie Hartmann. O tomto zatím nejlepším kurzu mého života se můžete dočíst na blogu v mém článku: „Jak se studuje EFT v Anglii u Silvie Hartmann“. Po náročném, 8 měsíců trvajícím dálkovém studiu, jsem získala certifikát s mezinárodní platností AMT EFT Master Practitioner a od téhož roku jsem členkou Asociace pro meridiánové a energetické terapie ve Velké Británii – The AMT.

Energy EFT nepoužívá žádnou obecnou mapu nebo model energetického systému člověka. Pracuje s konkrétním člověkem a jeho specifickým matrixem událostí, které se odehrály na časové ose jeho života – co se mu stalo, jak na to zareagoval a jak si to na podvědomé úrovni okomentoval.

Vždy zůstávám naladěná na to, co je aktuálně v tady a teď. I když byste ke mně přišli popáté, budu vás vnímat tímto způsobem, protože mezitím uběhla spousta času a vy už jste jiný člověk, než ten, co ke mně přišel minule. Vaše nové zkušenosti změnily váš energetický systém a tím změnily i vás.

Chcete-li jít více do hloubky na téma Energy EFT a pochopit, v čem je tak odlišné od klasického EFT, přečtěte si na mém blogu překlad článku Dr. Silvie Hartmann EFT a posun paradigmatu.

IČ: 70297070 (Poradenskou činnost v oblasti společenských věd a rozvoje osobnosti od r. 2005)

Kontakt

Konečná Martina
Molákova 5, Brno
Kontaktovat

Mapka

Sdílení

Reference a komentáře

Komentáře

Můžeme o tomto terapeutovi uvádět modré z nebe, ale nejdůležitější bude vždy Vaše zkušenost. Prosíme Vás, pomozte nám svým sdílením a komentářem utvářet pravdivé reference.

Email nebude zobrazen u Vašeho hodnocení.