120 terapeutů, 75 měst, 110 technik, 450 popsaných nemocí, 400 článků potravin a bylin

Rekonektivní léčení® & The Reconnection® Praha

Hepnar Petr

Adresa

Adresa

Maltézské nám. č. 9, Praha 1 - Malá Strana

Provozní doba

Jak Vám mohu pomoci.

Na objednání

Techniky

Ceník

Rekonektivní léčení® 1 290,00 Kč

Podrobnosti

Terapie se provádí bezdotykovým působením rukou, zpravidla v klidu vleže na lehátku. Nemůžete udělat víc, než si vzít pohodlný oděv a pro jednou se zříci použití výrazných aromatických kosmetických přípravků, které by Vás mohly rušit v případě, že budete mít nějaký unikátní mimosmyslový čichový vjem. Stejně tak můžete něco "slyšet" nebo "vidět" a zcela jistě něco budete cítit. Na léčení si vyhraďte hodinu a na Reconnection dvě - dva dny po sobě nebo obden.

Cena za léčení je orientační. Máte možnost zaplatit tolik, abyste se cítili pohodlně a cena pro Vás nebyla překážkou v léčení.
 

O Mně

Léčením a osobním růstem se intenzívně zabývám od r. 2006. Tak jak to často bývá, k léčení mě přivedly zdravotní potíže v rodině i moje osobní a teprve Rekonektivní léčení na mě svými výsledky zapůsobilo natolik, že jsem se mu začal věnovat profesionálně. Ne každý dokáže ocenit jeho jednoduchost v čisté podobě, ale intuitivně si ho vybírá čím dál více lidí.
 

IČ: 76481972 (Poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu od r. 2009)
 

Hepnar Petr foto prostory

Kontakt

Hepnar Petr
Maltézské nám 9, Praha 1
Kontaktovat

Mapka

Sdílení

Reference a komentáře

Komentáře

Můžeme o tomto terapeutovi uvádět modré z nebe, ale nejdůležitější bude vždy Vaše zkušenost. Prosíme Vás, pomozte nám svým sdílením a komentářem utvářet pravdivé reference.

Email nebude zobrazen u Vašeho hodnocení.