459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Regresní terapie Ostrava - Poruba

Davidová Ester

Adresa

Adresa

Ostrava - Poruba

Provozní doba

Nepřijímám nové objednávky.
Nyní nepřijímám nové klienty

Techniky

Ceník

Regresní terapie [za 60 min] 400,00 Kč

Podrobnosti

Úkolem Regresní terapie je pomoci nám identifikovat a řešit potlačené emoce, vzpomínky z blízké i dávné minulosti.
Mnoho lidí neví, odkud pocházejí jejich problémy a tato metoda jim pomůže zjistit a odhalit příčiny svých problémů ve svém vlastním podvědomí.
Mnohé psychické a fyziosomatické potíže tkví v tom, že člověk prožil v minulosti (někdy i velmi vzdálené) stresující situace.
 

O Mně

Několik let se pohybuji v duchovní oblasti. Reiki, numerologie, astrologie, andělská terapie, výklady karet atd. To vše jsou oblasti, kterými se již nějaký čas zabývám.

Teprve poté, co jsem si sama prošla několik regresních terapií, kdy jsem si řešila vztahové, pracovní a zdravotní problémy, jsem našla to“pravé“ a poznání, že tato oblast je pro mě velkým naplněním. Samotné terapie mě velice pomohly s vyřešením mých bloků a problémů. Dnes mohu s upřímností říci,  že neznám a nikdy jsem se nesetkala s rychlejší a účinnější technikou odblokace u těchto nejrůznějších oblastí.

Nacházíme se v době, kdy si mnoho lidí začínají uvědomovat duchovní podstatu a vyvažují materiální svět s tím duchovním. Celý systém naší planety se začíná vibracemi zrychlovat a sami na sobě můžeme pozorovat velké změny ve všech oblastech. Je to proces jakéhosi „čištění“ a „uzdravování“ nejen nás lidstva, ale i celé zeměkoule. Proto jsem nesmírně ráda, že mohu touto technikou pomoci k uzdravení lidských dušiček a jsem velice šťastná, že jsem v sobě objevila tento dar.

Jsem žákyní paní Míly Lukášové, která je velice uznávanou a vyhledávanou regresní terapeutkou působící v Čechách.
 

IČ: 73097551 (Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, ... od r. 2003)
 

Kontakt

Davidová Ester
Ostrava - Poruba
Kontaktovat

Mapka

Sdílení

Reference a komentáře

Komentáře

Můžeme o tomto terapeutovi uvádět modré z nebe, ale nejdůležitější bude vždy Vaše zkušenost. Prosíme Vás, pomozte nám svým sdílením a komentářem utvářet pravdivé reference.

Email nebude zobrazen u Vašeho hodnocení.

Uživatelská recenze
obyvatelka Pustějova
zaměstnaná

od roku 2003 máme na mysli i pořádání erotických plesů potažmo, striptérka na telefonu..... odtud ty zkušenosti.....

Uživatelská recenze
Ester
Regresní terapeut

No vidíte, milá obyvatelko Pustějova, cesta do nebe vede většinou přes peklo :-) Přeji vám krásné adventní dny. S láskou a úctou Ester.

Uživatelská recenze
Camila
zdravotni sestra

Chtela bych se zeptat,kdy znovu obnovite svou cinnost?Myslim tim,kdy by bylo mozne se k Vam objednat? Dekuji za odpoved.

Uživatelská recenze
Lenka
nepracující

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda je tato metoda vhodná i pro děti a kdy by byla šance se k Vám dostat. Děkuji za odpovd

Uživatelská recenze
Kateřina
učitelka

Dobrý den. Můžete mi prosím doporučit regresní terapeutku v Praze a okolí? A kdy je možné dostat se do vašich rukou? :-) Děkuji za odpověď. Kateřina PS: Moc mi pomáhá Vaše kniha Karmicka sinusoida, díky za ni.