459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Vysoký krevní tlak, nadváha, potíže se slinivkou a žlučníkem, strach o zdraví

Hodnocení článku: 0  | Ohodnoťte článek:

Článek

Tento 35-ti letý muž ke mně poprvé přišel přede dvěma lety. Tehdy ho trápila celá řada zdravotních problémů. Především se již 12 let léčil s vysokým krevním tlakem, byl po operaci žlučníku, trpěl bolestmi slinivky, tlaky v zažívacím traktu, cítil se unavený, malátný, bez energie. Jeho slovy řečeno „trápí mě všechno“.

I jeho rodiče byli rozvedeni, on se sestrou žijí s matkou a jejím despotickým přítelem v rodinném domě. Je stále svobodný a o přítelkyni zatím neuvažuje.

Od dětství má problém s nadváhou a trápí se tím co si o něm druzí myslí. Má strach z neznámého prostředí, kolektivu a chvíli mu vždy trvá, než se „aklimatizuje“.

Ze své podstaty je velice pracovitý a svědomitý. Kromě zaměstnání též provádí turisty po krásách Prahy. Práce ho velmi baví a vždy je mu zdravotně lépe, když je pracovně vytížen.
Pokud zrovna nepracuje, zaměstnává jeho mysl strach o zdraví. Což rozhodně není příjemné, za to je to komplementárně spojeno se strachem z doktorů a z toho, co mu zase kde objeví.

I zde je lék pro zkušeného homeopata snadno k poznání. Obezita, strach o zdraví a z doktorů ve spojení s pracovitostí ukazuje na Calcareu carbonicu. Lék byl podán nejprve v potenci 200 a postupem času jsme došli až k 10M. Již na první kontrole byl velice spokojen, cítil se v pohodě, měl více energie a nic jej nebolelo. Dnes, po 2 letech od zahájení léčby, je zcela bez potíží, beze strachů, má normální krevní tlak, nic jej nebolí a netrápí a svobodně se věnuje svojí práci, která jej stále velmi baví a naplňuje.

Autor

Ing. Cihlářová Petra


Techniky

Homeopatie

Adresa

Vítkova 439/21, Praha 8 Karlín

Související obsah

Technika

Homeopatie

Nemoc

Vysoký krevní tlak, hypertenze
Zánět žlučníku, žlučových cest a městnání žluče
Zánět slinivky břišní, pankreatitida
Nadýmání, pocit plnosti
Únava, ztráta energie, sil
Strach, neklid, úzkost, fobie
Nadváha, obezita

Sdílení